Головна сторінка сайту Наші послуги Наш каталог Наші статті Контактна сторінка сайту
Наш каталог:

Прайс-лист
Отримати прайс-лист у форматі Microsoft Excel:

Прайс-лист

Контакти:
Клінінгова компанія
Мегаклін
м.Луцьк, вул. Вахтангова 2 оф.4
Тел.: (0332) 29-19-98
Моб.: (050) 719-13-17
Моб.: (067) 787-24-08
E-mail: p_lutsk@i.ua
Сайт: www.chisto.lutsk.ua
Замовлення послуг
Що таке клінінг?


Чистота - невід`ємний атрибут будь-якого сучасного адміністративного будинку, квартири або магазину, складова частина іміджу будь-якої компанії.

Клінінг - це професійне прибирання приміщень за найвищими європейськими стандартами спеціально навченими фахівцями на спеціальному обладнанні, надання клієнту сервісу найвищого рівня з максимальним професіоналізмом.


Що ж криється під поняттям "професійне прибирання"? Далеко не кожна людина знає, що при чищенні будь-якого покриття існують свої технології, спеціалізоване обладнання, миючі засоби, ефект від яких не може зрівнятися зі звичайним прибиранням побутовим пилососом або простою ганчіркою для підлоги. Бурхливий розвиток будівельної індустрії призвів до створення великої кількості нових сучасних оздоблювальних матеріалів, які потребують спеціального догляду. А бурхлива навала транспортних засобів призвело до утворення в наших містах великої кількості специфічних забруднень що роблять негативний вплив, як на навколишнє середовище, так і на сучасні покриття, особливо, що містять у своєму складі полімерні матеріали.


Непрофесійні прибиральники просто не знають, як правильно доглядати за різного роду матеріалами. Відповідно, у наш час актуальність послуг у сфері клінінгу зросла багаторазово. Мудрі і далекоглядні керівники організацій і компаній кожне завдання доручають професіоналам, тому що лише тоді можна бути впевненим у якості виконаних робіт.


Особливістю нашої служби є гнучке ціноутворення. Пакет послуг розробляється для кожного замовника індивідуально. Роботи проводяться в зручний для Вас час, імпортним обладнанням та екологічно чистими засобами. Ми можемо виїхати на роботу в будь-який час доби, навіть у свята і вихідні дні.


Сім днів на тиждень, вранці і ввечері, ми виходимо на роботу. Чистимо, миємо, прибираємо. Але головне - ми працюємо для того, щоб Вам було комфортно на роботі чи вдома. Співробітники служби дуже уважно ставляться до всіх зауважень і побажань клієнтів. Прагнучи бути першими у своїй справі, ми оберігаємо нашу професійну репутацію.


Особливості служби:
— Використання професійного обладнання
— Використання професійних миючих засобів
— Наявність команди досвідчених професіоналів
— Оперативність виконання замовлень
— Прозорість ціноутворення
— Готовність домовлятися
— Безмежна повага до замовників і постійним клієнтам
— Солідарність із клієнтом у досягненні цілей
— Уміння слухати й чути
— Ефективність прийнятих рішень
(c) 2016 Всі права застережено. Клінінгова компанія Мегаклін