Головна сторінка сайту Наші послуги Наш каталог Наші статті Контактна сторінка сайту
Наш каталог:

Прайс-лист
Отримати прайс-лист у форматі Microsoft Excel:

Прайс-лист

Контакти:
Клінінгова компанія
Мегаклін
м.Луцьк, вул. Вахтангова 2 оф.4
Тел.: (0332) 29-19-98
Моб.: (050) 719-13-17
Моб.: (067) 787-24-08
E-mail: p_lutsk@i.ua
Сайт: www.chisto.lutsk.ua
Замовлення послуг
Хімчистка килимів, мягких меблів

Служба Чисто Люкс пропонує послуги професійної хімчистки будь-яких килимових покриттів, чищення килимів і оббивки меблів.

Ми маємо у своєму розпорядженні співробітників, які мають великий досвід чищення і хімчистки всіляких килимів і тканин оббивки мяких меблів, що в комплексі з професійним обладнанням дозволяє вирішити будь-які проблеми з видалення складних забруднень і плям.

Будь-який килим потребує догляду та уваги. Звичайний побутовий пилосос видаляє лише часткові забруднення. Якщо вам небайдужий зовнішній вигляд вашого килима, тоді необхідно звернутися по допомогу до фахівців.

За допомогою професійного обладнання та хімічних засобів відділяється бруд і пил, чистяться видимі забруднення, плями, затоптані доріжки, піднімається вторований ворс килимів, що відновлює їх зовнішній вигляд. Регулярний професійний догляд за килимом продовжує термін його служби в 2-3 рази. Обслуговування килимів справді клопітка справа, яку варто перекласти на плечі фахівців, щоб зосередитися на власній справі.

Чищення і хімчистка мяких меблів - достатньо серйозна проблема. Використовуючи неправильний або неточний метод чищення можна серйозно зіпсувати зовнішній вигляд вашого крісла або дивана.

Роботи з хімчистки і чищення мяких меблів виконуються за методом глибокого вологого чищення з застосуванням новітнього обладнання, ефективних препаратів і плямовивідників. Тільки при правильному використанні та підборі засобів, матеріал оббивки Ваших мяких меблів не пошкоджується, а колір набуває початковий відтінок.

Також, ми опрацюємо Ваші меблі та покриття для підлоги препаратами від кліщів-сапрофітів - головним джерелом домашньої пилової алергії. Всі використовувані в нашій роботі препарати та хімічні засоби, мають необхідні сертифікати якості.

 Хімчистка килимів та мяких меблів,хімчистка килимів Луцьк,хімчистка ковроліну Луцьк


Це цікаво:
Рекомендації
Наші клієнти
Фотогалерея
Особливості служби:
— Використання професійного обладнання
— Використання професійних миючих засобів
— Наявність команди досвідчених професіоналів
— Оперативність виконання замовлень
— Прозорість ціноутворення
— Готовність домовлятися
— Безмежна повага до замовників і постійним клієнтам
— Солідарність із клієнтом у досягненні цілей
— Уміння слухати й чути
— Ефективність прийнятих рішень
(c) 2016 Всі права застережено. Клінінгова компанія Мегаклін